"מה יש לאמא של עדן בבטן?"

מה יש לאמא של עדן בבטן?

היי כולם, 

כולי נרגשת לקראת הלייב בראשון הקרוב, בו אני מארחת את הסופרת המקסימה שירי רבינוביץ-זיו. הלייב בנושא לידת תינוק חדש במשפחה. אז קודם כל, תייגו ושתפו את כל מי שאתם רק יכולים לחשוב שזה יעניין או יעזור לו/לה . ועכשיו, אני מצרפת בהתרגשות רבה את השיתוף של שירי מחופשת הלידה שלה, השיתוף שזכה לעשרות אלפי קריאות במאקו ובעצם התחיל את כתיבת הספר. 

הנאה מובטחת


הנה קישור לפוסט  במאקו:

http://www.mako.co.il/ninemonth-birth/relationship/Article-8182142597d1751006.htm

כמו כן, מצ"ב העתק אותנטי של הפוסט המדובר: 

"מזזזזלללל טטטטטוווובבב!!!

סיימת 9 חודשי הריון זוועה ו 17 שעות לידה גהינום ילדת בשעה טובה ומוצלחת בן בריא מתוק וחייכן.נשיקות חיבוקים צהבת חום בית חולים ברית מתנות אורחים...כל אלו מאחוריך ואת מוזמנת להדק חגורות להישען אחורה לקחת נשימה עמוקה להתרווח בכורסא הנעימה של מחלקה ראשונה ללגום מהמרגריטה ואנחנו ממריאים לחופשת חייך- חופשת הלידה! 

אם תשאלי את בעלך הוא חושב שאת בחופשה בקאריביים. אם תשאלי את הבוס הוא יגיד לך ש"חופשה זה לחלשים". אם תשאלי חברות הן ירקו עליך אש כמו הדרקונים של חאליסי ויגידו לך ש"זו לא חופשששההה". 

בוקר אור אבל אין אור וזה בגלל שבאמנת התינוקות הבינלאומית רשום שהם אוהבים להתעורר ולהעיר אותך אפילו לפני שאוספים את הזבל וכך מתחיל היום שלך. מוכנה לאימון בוקר...?

תכיני בקבוק במהירות האור כדי לחסוך רגעי בכי קורע לב שמגיע עד למשרדי הרווחה.. תעברי לקפיצות על הפיזיו...תניקי אותי...תרימי אותי לגרעפס...תורידי אותי...טיול בשמש...אוכל...פיפי...קקי... קחי אותי לבייבי זומבה... טיפת חלב....תחייכי אלי....תדברי איתי...עוד פעם פיפי....עוד פעם קקי... תשחקי איתי...תקדישי לי...עבד כימלוך!!!!

איך החופשה שלך עד עכשיו...? נהנית...? יופי, ממשיכים. מה עם הבית שלך? יש לנקות, לבשל, לסדר, כביסות, גיהוצים, קניות....את הרי כל היום בבית למה שלא תעשי משהו...? לא משעמם לך...? ואת לא צריכה להתעצבן כשאומרים לך את זה. תשמרי על חיוך מליון דולר כי פאן לך במקסימום.

החופשה שלך זוכה לשדרוג 5 כוכבים כשבנוסף לטוען לכתר יש לך בבית נסיכה בת שנתיים, הגיל הנורא והידוע לשימצה. לכי תתמודדי עם התקפי קנאה, ייסורי מצפון על חלוקת קשב ריכוז אהבה פינוקים יחס ותשומת לב... פאן לך במקסימום, כבר אמרתי...? 

בחופשה שלך לא יורדים ללובי אלא יורדים לטיול עם העגלה ואז הבייבי יגנב לך ותקבלי עצות מכל עובר ושב.

בחופשה שלך אין טיפול פנים ומסאג' מקסימום יתחמצן לך הפוני מקקי גב.

בחופשה שלך הכי קרוב לבריכה זה להירדם בבריכת כדורים בג'ימבורי רווי חיידקים.

בחופשה שלך אין סקס. את עייפה ויש תפרים וחרמנות היא רגש נתעב... וחוץ מזה, סקס סידר לך את החופשה הזו. בטוחה שאת רוצה...? 

בחופשה שלך אין שנת יופי. ישנים בלב.

בחופשה שלך אין אלכוהול-צריך להניק....מה?! בחרת שלא להניק..?! זכית בנאום האומה על חשיבות חלב האם וסגולותיו לתינוקך לדורותיו.

אל נא תירתעי, בת ישראל יקרה, יש גם כיף בחופשת הלידה. חיוך, מבט חודר וצחוק מתגלגל מבית היוצר של תינוקך יעידו שכדי להיות גיבורת על לא צריך גלימה וטייצ'.מספיק בולבול 9 חודשים וכמה שעות של כאבי תופת והנה את קוסמת ופיה בגוף אחד - אמא.

הנה, מבלי ששמת לב עברו חלפו להם מס' חודשים( איך הזמן עובר מהר כשעושים חיים...? תרתי משמע...) ואת אינך עוד מה שהיית ולעולם גם לא תהיי כי הגעת את הלום ואת הכובע יש להסיר בפנייך, אשת חיל. קצת שקיות זבל מתחת לעיניים וציצים שנראים כמו שקיות שוקו שסיימו אותן. עודפי שומן ובעל שהזנחת. שום דבר שאינו בר תיקון. אם נהנית מהחופשה שלך וחשקה נפשך בעוד מכל הטוב הזה...דברי עם בעלך הוא כבר יסדר לך.