שיתוף של התרגשות 21.4.17

שיתוף של התרגשות 21.4.17


שיתוף של התרגשות
 כותבת על הרכבת בדרך לנתב"ג. כשתקראו מילים אלה אהיה אי שם חוגגת יום הולדת עם חברה יקרה.
אז השיתוף הזה מוקדש לך 
בגילנו המופלג... 400 עוד רגע ( אני לפחות ), נדיר להכיר חברה חדשה. זה גיל כזה שאין יותר מדי זמן להקדיש לפיתוח חברות. חברות אמת. לא כזו סביב האמהות של הגן או בית הספר של הילדים. חברות כנה, מכילה, אוהבת, משפחתית, אכפתית. כזו שמבינים ללא מילים. הרקע שלנו כל כך שונה, החיים, הסטאטוס... ובכל זאת. מה אני יכולה לספר עלייך כדי שיבינו מי את בשבילי ? 
אתחיל ואספר אודות אישה אחת שלא ידעה שהיא מלכה. היא היתה מלכה בעיני האישה שלה מאז ומעולם, אבל זהו בערך. וזה הספיק לה. ואז אי שם על חוף בתאילנד, אישה אחת עם תלתלים וחיוך שובה לב מצאה בה, באישה הזו, מלכה. ככה. כמו שהיא. בבגד ים, ללא איפור, שיער מפוזר, ולק ורוד זוהר. מה היה שם שהחלטת שאני מלכה ? לא יודעת. אבל מאז ועד היום, ככה את קוראת לי ומתייחסת אלי. כמה נדיר להרגיש מיוחדת כל כך בעייני עוד אדם בעולם ... כשאנחנו מבלות יחד, את דואגת ליידע את הסביבה בדבר מלכותי, מצחיק אולי אפילו ילדותי, ומי בכלל רוצה להיות מלכה? ומה אני, בת 4 ? ילדה לא מפותחת ? אז כן. כן. כן וכן. וטוב שכך. לפעמים. ואת שידעת לזהות את התכונה הזו בי שאוהבת לשחק ב"כאילו", מיד שיתפת פעולה ואני אוהבת אותך על זה. עוד תכונה משותפת לך ולי היא הצורך התמידי באוכל,זו הובילה אותנו בחגיגות יום ההולדת שלי לטיול קולינארי בלתי נשכח באמסטרדם, ומשעשעת אותי בכל פעם מחדש איתך. כיף לי להיות רעבה במחיצתך ועוד יותר כיף לי לאכול איתך ! 
 אני נהנית לשמוע את הנחירות שלך, המפגשים שלנו תמיד ולעולם יכללו לינה משותפת כמו בקיבוץ... 
 אני אוהבת את רוח השטות שנכנסת בך לפתע פתאום אחרי שנרדמת כבר על הספה , את מתעוררת לחיים וברגע מתחילה לרקוד כאילו לא נחרת לפני רגע. 
אני אוהבת את דרך המבט שלך על העולם, איתך אני תמיד אופטימית יותר. 
 אני אוהבת שאת מביטה בי מהצד ומתגלגלת מצחוק מאיזה עיוות של הפנים שלי או מילה שאמרתי. 
את מחייה אותי.
ובגלל שהנסיבות הן בדרך כלל סופ"שים או חגים, את הסמל לחופש שלי. 
אליס אהובה יקרה שלי, 
 אני מאחלת לך שתקבלי מהעולם את כל מה שאת מעניקה באהבה מעצם היותך. אצטט ( בערך ) ברשותך ממילותיו של חברנו חזי :"בוקר אחד התעורר אלוהים והחליט להוסיף עוד קצת יופי וטוב לב לעולם וברא אותך " 
אהובה יקרה, 
שנזכה לחגוג יחד עוד שנים ארוכות וטובות, חגים , ימי הולדת, בריתות ומה לא...
אוהבת אותך עד השמים ובחזרה, מודה לך על מי ומה שאת עבורי ועבור העולם הזה.
הכי כיף להתעורר לידך, כי את תמיד מחייכת 

לפרקים נוספים בבלוג