שהבן שלך משחק בבובות

הבן שלך מחשק בבובות.. מה זה אומר עליו? מה זה אומר עלייך?


 

יקירתי,

אכן מחקרים ועדויות רבות מצביעות על כך שניתן לקבוע או לפחות לראות בבירור נטייה מינית כבר בגילאים הצעירים ביותר: שנתיים - שלוש שנים, לעיתים, אף קודם.

משאלתך אני מצליחה לשמוע את דאגתך לבנך, אהבתך אליו ורצונך להבינו.

האם יש משהו לעשות עם זה ?  - אני לא ממש בטוחה למה את מתכוונת, אז אענה לך מהפרשנות והראייה שלי את הדברים.

נטייה מינית, אינה ניתנת לעיצוב מחדש או שינוי. עד כמה שאני יודעת, נולדים איתה. ניסיוני האישי לימדני, כי ניתן להתבלבל בדרך בהבנתך את נטייתך המינית, וכי הבירור בעניין, קשור רוב הזמן , לסביבה הקרובה שלנו – ועד כמה זו מאפשרת לנו לחקור את הנטייה המינית שלנו בנוחות מרבית ובביטחון.

הפתיחות, הסובלנות, השיח הפתוח, ההקשבה לצורך של הילד – כל אלו יסייעו בידינו לסייע בידיו למצוא את עצמו מבחינת נטייתו המינית.

ואני שוב חוזרת לשאלתך – מה לעשות עם זה ? לאפשר את כל אלו המפורטים מעלה .

ובעיקר – לאהוב את ילדך ללא תנאי. ללא תנאי.

כל הורה רוצה שילדו יאהב ויהיה נאהב בחייו.

זה באמת משנה מה יהיה מינו של אותו אדם ?

מה הכי חשוב לך ? שיגדל לך ילד בריא , נכון ? בריא בגופו ובנפשו. אם כך, אפשרי לו לחקור, לשאול, לבדוק ולהתעניין עד שימצא את התשובה.

עוד לא הכרתי סטרייט אחד , שאחרי ניסיון נשיקה עם גבר , הפך להיות הומו... ואם זה בעלך שמעט פחות סובלני, שאלי אותו אם גבר היה מנשק אותו , הוא היה הופך להומו... מבטיחה לך שהתשובה היא "לא!!!" ולכן , אין מה לפחד מלאפשר לילד לנסות ולהתנסות. שכן אם הוא סטרייט, משחק בבובות או תחפושת של נסיכה לא תהפוך אותו להומו. איסור או תגובה קשה למשחקים מעין אלו, עלולה לעומת זאת , לעורר סקרנות ולפתח בילד צורך להתבייש או להסתיר.

 

אני בטוחה שהפנייה אלי לא היתה לך קלה. עם זאת, אני מקווה שעזרתי. אנא הרגישי בנוח לפנות אליי תמיד

נעמי.

  בפרקים הקודמים של הבלוג של נעמי גלילי