בלוג

שבוע עמוס בכל טוב

היי חברים,

שבוע טוב לכולם.

אז בפעם הראשונה, מאז אני משתפת אתכם, אני עושה זאת במוצש ולא בשישי... למה? 

הסיבה לכך היא העומס המבורך בשבוע האחרון.

קרא עוד

משימת בית

 

ה.ט.ר.מ.ה – לפני כל פעילות טכנית בבית כגון : מקלחת, ארוחת ערב, יציאה מהבית, מעבר בין פעילויות – איסוף משחקים ועוד

הטרימו !

כלומר, עדכנו את הילדים שלכם לפחות פעמיים לפני כל מעבר, בכך תשכיחו מאבקי כוח.

איך עושים את זה ?

1.      מראים לילד את אחד השעונים בנמצא בבית, עדיף שעון מחוגים, על מנת שהילד יוכל להתחיל להבין מושגי זמן .

2.      מטרימים במילים  :

קרא עוד

השבוע שוחחתי עם חברה טובה , למשך 4 דק' שלמות ... אז למה רק 4 דקות ?

השבוע שוחחתי עם חברה טובה , למשך 4 דק' שלמות ... אז למה רק 4 דקות ? 

קרא עוד

הומואים – חברות הכי טובות

בחמישי האחרון, היה לי העונג לבלות יום שלם במחיצת שלושה אנשים יקרים, שלושתם גברים משגעים ואשפים כלאחד בתחומו, וגם הומואים...

יסלחו לי חברי הקהילה הלהט"בית, שגם אני נימנית איתה, על הכותרת, ויסלחו לי כל אותם קנטרנים שיאמרו "מה זה משנה הנטייה המינית, כולנו בני אדם

קרא עוד

צה"ל תודה

אז אני יושבת עכשיו וחושבת על הבת שלי, שבת שעברה היא היתה בבית. סיימה טירונות. אחרי שבועיים בהם היתה בבסיס, סוף סוף היא חוזרת.

קרא עוד

משימת בית והפעם איך גורמים לילד/ה שלך להתעורר בזמן בעצמם

הורים יקרים,

מזמן לא קיבלתם משימת בית, היום במשימה, אעזור לכם לגייס את ילדכם להתעורר בבוקר בעצמם, ואשחרר אתכם ממטלת "השעון הדובר".

קרא עוד

ואיך אתם חגגתם את יום האהבה?

שבת נפלאה חברים יקרים שלי,

הפעם אני בוחרת לשתף אתכם בשיתוף מיוחד ליום האהבה . כן. זה שהיה בתחילת השבוע. מאז עברו כבר כל כך הרבה ימים... מי זוכר שקיבלנו פרחים/מסעדה/מילות אהבה ???

קרא עוד

"איזה בוקר של כיף איזה כיף שהיה לי הבוקר"?

שבוע טוב לכולם !

היום אני מציעה לכם משימת בית , שתתרום לכם במריבה האינסופית הזו על הבגדים בבוקר.

קרא עוד

הילדה שלי נחנקה מה עושים?

א', אמא לילדה בת 4. 

אתמול אחר הצהריים, בתי נחנקה מחתיכת בננה גדולה מדי. הכל בסדר, החתיכה יצאה אחרי מספר טפיחות, אך הבכי , הבהלה וההמולה סביב עשו את שלהם. מאתמול היא מסרבת בכל תוקף לאכול. מה עושים ?

קרא עוד

שיתוף של שבת 18.03.16

שבת נפלאה לכולכם,

השבת הזו , אני מבקשת להקדיש את השיתוף שלי למשפחה אחת מאוד מיוחדת, לילד אחד מאוד מיוחד, ואני זקוקה לעזרתכם.

המשפחה הזו תשאר בעילום שם, מבחירה .

קרא עוד

מה עושים כאשר הבן שלך רוצה להתחפש לנסיכה?

נעמי שלום, בני בן ה 5 מבקש להתחפש בפורים לנסיכה. לא נסיך. נסיכה. רכשתי לו 3 תחפושות שונות – של צב נינג'ה, של ספיידרמן ושל קאראטה. איך אני משכנעת אותו ללבוש אחת מהן ?

קרא עוד

רגע לפני פסח ..

על חירות אישית.

קרא עוד

שיתוף של שבת 10.06.16

שבת שלום לכולם, 
בחיי שלא תיארתי לעצמי שהשיתוף של השבוע שעבר יגרור כל כך הרבה הדים... אמנם בלתי נראים בפייסבוק , עם זאת מורגשים ונשמעים היטב פנים אל פנים.
במהלך כל השבוע, פנו אלי נשים ( ואני מאמינה שגם גברים קוראים אותי) והגיבו על הבקשה שלי. "היי נעמי, אני .... ואני מחכה לקרוא את השיתוף שלך בכל ערב שישי" . כל כך הרבה פניות , פנים אל פנים, כל כך מרגש. אני מודה לכן, יקרות, שהקדשתן עוד דקה מזמנכן ( באירוע משפחתי, בסופר, במספרה, בקניון, בתור לבית המרקחת ) והחזרתן אהבה. 

קרא עוד

שיתוף של שבת 16/06/16

השבוע התכוננתי להרצאה למתבגרים המסיימים יסודי ועוברים לחטיבה. כחלק מההרצאה , בחרתי לעשות עבודת שטח עם המתבגרים בסדנה שלי, ללמוד מהם . להבין מהשטח מה הם באמת רוצים/צריכים מאיתנו – המבוגרים – בחייהם ? לשמוע על החששות האמיתיים שלהם מהמעבר ועוד יותר עניין אותי – איך צלחו אותם. המפגש היה לא פחות ממרתק. הסיפורים האישיים שלהם כל כך נגעו לליבי, ועוד יותר, שמחתי על דרכי החשיבה שלהם. כמה חוכמה, כמה כוחות . 

קרא עוד

שיתוף של שבת 30/6

השבוע פגשתי זוג צעיר, הורים לילדה מתוקה בת שנתיים שפשוט לא נותנת להם לישון. טרוטי עיניים הם הגיעו אלי לגן  ורק בקשו דבר אחד – קחי אותה !

קרא עוד

שיתוף של שבת 08/07/16

בשבוע החולף אני מקבלת יותר ויותר פניות מנשים שהחליטו באמצע הדרך שהן לא היו שם , בשלב החיפוש של הזהות המינית שלהן.... נשים שאחרי נישואין ולידות הבינו שהנשמה שלהן חפצה במשהו אחר. באישה.

ולכן, נשים יקרות , אני מקדישה את הפוסט הזה .לכן ולכם, גברים שקיבלתם אומץ לחיות את חייכם כפי שאתם. חיים מלאים של אהבה ומימוש עצמי. גם אם באמצע הדרך. שיתוף אישי, כן, ממני אליכן ואליכם.

קרא עוד

שיתוף של שבת 15.07.16

"אוףףףף למה הילדה הזו לא מוכנה לרקוד במסיבה ??? בכל החזרות היא משתתפת – אני רואה אותה בתמונות שהגננת שולחת מהגן, היא רוקדת בבית בסלון בלי הפסקה את כל שירי המסיבה....

קרא עוד

שיתוף של שבת

רגע לפני שהשבת נכנסת...

כמעט סוף שבוע, זמן טוב להתחיל לסכם. השבוע היה לי העונג להיפגש עם זיכרונות של גמילה . הצצתי באלבומים, צחקתי לעצמי. העניין הוא שכשאני מתכוננת לקראת נושא מסויים – בין אם בהרצאה, בסדנה או בשידורי הלייב, אני עושה עבודת הכנה.

קרא עוד

שיתוף של שבת 28.07.16 - מסיבת סיום

כמעט שבת שלום לכולם,

בורכתי, בורכתי במשפחה נפלאה שנקראת משפחת קטנטנים. אני כותבת לא מעט על הגן שלי כאן, וכעת אני מרגישה שזו הזדמנות פז לשתף את העומק.

 

קרא עוד

שיתוף של שבת 04.08.16 - אמא אני רוצה כלב!

בטוחה שרובכם כבר עמדתם מול הדרישה הזו. מול הפרצוף המתוק הזה של הילד שלכם שבסך הכל מבקש גור כלבים קטן. וגם אתם הייתם פעם ילדים, שביקשו גור כלבים קטן או אולי חתול, ואתם זוכרים היטב את ההורים שלכם שלא מוכנים אפילו לשמוע על זה ובזה תם הדיון, ואת עצמכם מבטיחים בלב - כשיהיה לי ילד, אני אתן לו לגדל מה שהוא רוצה. אפילו פיל. 

קרא עוד

האם דמיינתם לכם פעם את ההלווייה של עצמכם ?

האם פעם שאלתם את עצמכם: האם בן/בת הזוג שלי יעשו עבורי הכל?

קרא עוד

  • 1
  • 2